З яких причин не можна продавати одяг дитини, якій ще не виповнився один рік

Народних прикмет про дитячі речі існує чимало, і багато матусь намагаються їх дотримуватися, щоб не нашкодити своєму малюкові. Серед найпоширеніших прикмет є така, яка розповідає, що не можна продавати речі дитини до 1 року. І для цього є певні пояснення, інформує Ukr.Media.

Чому народні прикмети забороняють продавати дитячий одяг

Є мами, які намагаються не накопичувати дитячий одяг і тому роздають його або продають, щоб мати можливість придбати той, що підійде за віком. Речі дитина носить недовго. Це означає, що вони зберігаються у відмінному стані, тому їх можна продати.

Народні прикмети розповідають про те, що до того моменту, поки дитині не виповниться один рік, не можна продавати її одяг. Це пояснюється тим, що енергія дитини залишається на речах. Якщо вони купуються кимось з поганими намірами, малюку буде легко нашкодити. До 1 року малюки дуже вразливі, тому накликати на них негаразди дуже легко.

Також вважається, що коли мама віддає одяг свого малюка, вона позбавляє його частки життя. Отже, робити це треба правильно або ж взагалі зберігати речі.

Що народні прикмети забороняють робити з речами немовлят і дітей старшого віку

Є народні прикмети, які розповідають про те, що не можна робити з дитячими речами, щоб не накликати на дитину негаразди, а саме:

  • якщо мама зберігає дитячі речі, то таким чином вона налаштовує її на життя з відчуттям нестачі;
  • важливо пам’ятати про те, що дитячий одяг залишати “на чорний день” не можна, оскільки думки є матеріальними і це може негативно відбитися на долі малюка;
  • вважається, що не можна віддавати натільну білизну, шапки, хустки і піжами;
  • дитячі речі не можна використовувати у якості ганчірок, оскільки у цьому випадку малюк може почати хворіти.

Як можна правильно віддати або продати дитячі речі, не нашкодивши своєму малюкові

З усього перерахованого вище можна зробити висновок про те, що і продавати речі не можна, і зберігати теж. Якщо правильно підготувати їх до продажу, то це не зашкодить малюкові після здійснення угоди.

Є прості дії, які треба зробити перед тим, як продавати речі малюка, а саме:

  • перед цим їх необхідно добре випрати з милом і сіллю, щоб змити усю накопичену енергію дитини;
  • дуже важливо подумки більше не прив’язуватися до речей і відпустити їх;
  • якщо речі не продаються, а просто передаються знайомим або родичам, то треба попросити натомість символічну монетку.

Після усіх цих дій їх можна продати або віддати, але лише не викидати.

Дуже часто не хочеться розлучатися з речами дитини через приємні спогади про її дитинство. Але якщо їх зберігати, то вони можуть швидко заповнити весь вільний простір. Якщо у найближчому майбутньому немає наміру народжувати наступну дитину, тоді речі можна продати або віддати.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *