![](http://aboutukrainian.com/wp-content/uploads/2021/11/0300000030a99401385-780x470-1.jpg)
Всі ми рано чи пізно замислюємося про сенс життя. Комусь, щоб зрозуміти себе потрібно вирушити за «сім морів», для когось наставниками стають мудрі вчителі й життєві випробування, а іншим здається, що найголовніше – навчитися слухати своє серце. І кожен по-своєму має рацію.
А ще всім нам хочеться почути маленьку підказку від зірок. Астрологи з давніх-давен допомагали царям і простим людям правильно визначити мету і шлях її досягнення. І якщо людина хотіла пізнати сенс свого існування, правильно розставити в житті пріоритети, знавець зіркових гороскопів також міг дати їй добру пораду, вказати напрямок.
Цікаво, які пріоритети і сенс життя у кожного знаку Зодіаку?
Овни
![](https://mamabag.com.ua/wp-content/uploads/2021/10/03030a99401385.jpg)
Все життя Овни можуть наполегливо ганятися за сенсом життя, але так його і не знайти. Точніше, насправді вони його знаходять і вельми швидко, просто самі цього не помічають. Так, добившись однієї мети, вони одразу ставлять перед собою наступну.
Найважливіше для Овнів – це робота, діяльність, процес, відчуття своєї незамінності. Якщо у них забрати все це, то вони будуть страждати. Тому для щастя Овнам просто необхідна постійна активність, рух.
Тельці
![](https://mamabag.com.ua/wp-content/uploads/2021/10/9fc02599401385.jpg)
Ці ґлибокі натури можуть прийти до усвідомлення сенсу життя ще в ранньому віці. Люди цього знаку часто знаходяться перед вибором: кар’єра чи сім’я. Цей вибір для них неймовірно складний, адже вони ставлять і сім’ю, і роботу на перше місце. Самореалізація в кар’єрі для них дуже важлива, але при цьому вони прагнуть присвячувати багато часу своїм близьким.
Ключовий сенс життя Тельця – робота, сім’я і фінансове благополуччя.
Близнюки
![](https://mamabag.com.ua/wp-content/uploads/2021/10/9018ec99401385.jpg)
Особистості мінливі. Протягом усього життя їх пріоритети змінюються незліченну кількість разів. Але по-справжньому вони щасливі, тільки коли з ними поруч знаходяться близькі й віддані люди, однодумці та друзі. Також Близнюки не уявляють свого існування без надання допомоги. Вони вважають, що їхній обов’язок – простягнути руку помочі кожному, хто потребує.
На першому місці у Близнюків – гармонійні стосунки з оточуючими: коханими, сім’єю, колегами, друзями. На другому плані – професійна діяльність та гроші.
Раки
![](https://mamabag.com.ua/wp-content/uploads/2021/10/8d093399401385.jpg)
Чутливі й емоційні Раки найбільше цінують домашній затишок і теплу атмосферу в сім’ї. Вони, звичайно, талановиті та можуть реалізувати себе в кар’єрі, але їх мета – не заробити багато грошей і пробитися до зірок за будь-яку ціну. Для них важливо перебувати в гармонійному оточенні, від якого вони отримують підтримку.
Раки готові на все, щоб їхні близькі люди були щасливими. У цьому їх головний сенс життя.
Леви
![](https://mamabag.com.ua/wp-content/uploads/2021/10/a4537f99401385.jpg)
Палкі Леви розставляють свої пріоритети приблизно в такому порядку. Перше – самореалізація і визнання, друге – свобода, третє – сім’я і діти. Сенс життя для багатьох Левів полягає в постійному пошуку нових знань, доріг і можливостей. Вони не бачать себе без можливості діяти щиро, тобто так, як їм хочеться.
Але Леви можуть поступитися своїми принципами і обмежити свободу заради дітей. Продовження роду для кожного Лева і Левиці – це святе.
Діви
![](https://mamabag.com.ua/wp-content/uploads/2021/10/19fb7a99401385.jpg)
Діви завжди спрямовані до ідеалу. В цьому і криється для них весь сенс існування. Вони всією душею і розумом хочуть, щоб все навколо було раціональним і бездоганним. Але незабаром вони усвідомлюють, що досконалості досягти нереально. Це їх сильно розчаровує.
У цьому житті Діви на перше місце ставлять роботу і почуття обов’язку, а все інше, на їхнє переконання, може почекати.
Терези
![](https://mamabag.com.ua/wp-content/uploads/2021/10/6d383999401385.jpg)
Вічні борці за справедливість. Життя нерідко змушує їх розчаровуватися у житті й оточенні. Але вони не звикли довго сумувати. Їх життєві пріоритети – оптимізм, мудрість, віра в себе і підтримка друзів. Це допомагає їм швидко встати на ноги і з новими силами та ідеями знову стати на захист справжніх цінностей.
Скорпіони
![](https://mamabag.com.ua/wp-content/uploads/2021/10/237b0099401385.jpg)
Ці воїни не проживають своє життя безцільно. Якщо у Скорпіона є мета, то вона буде для нього провідною зіркою. Через терни до зірок – звичний для них шлях. На першому місці – мета, на другому – сім’я і гроші.
Стрільці
![](https://mamabag.com.ua/wp-content/uploads/2021/10/58659899401385.jpg)
Можуть прожити своє життя, так і не пізнавши, що ж для них найважливіше. Ймовірно, у цьому винна постійна зміна життєвих цілей і роду діяльності. Стрільці часто не знають, чого хочуть від життя, і живуть так, ніби це виходить на цей момент.
Хоча, цілком можливо, в цьому і є сенс існування Стрільців – проживати своє життя так, щоб потім було що розповісти дорогим онукам.
Козероги
![](https://mamabag.com.ua/wp-content/uploads/2021/10/e78aad99401385.jpg)
Головне для Козерога – досягти високого становища в суспільстві. А решта для них не має такого великого значення. Вони з дитинства прагнуть блистіти на Олімпі слави. Гроші для них – невіддільна частина існування. А сім’я у них на третьому місці. Але не все так категорично. Часом навіть честолюбні Козероги можуть поступитися своїми пріоритетами заради близьких людей.
Але основний сенс їхнього життя – слава, пошана, повага і фінансове благополуччя.
Водолії
![](https://mamabag.com.ua/wp-content/uploads/2021/10/c2d68e99401385.jpg)
Протягом усього життя вони можуть з легкістю змінювати цілі та життєві принципи. Проте одне залишиться в них незмінним – прагнення до самореалізації і пошук себе. Потім в лінійці пріоритетів стоять стосунки з друзями, боротьба за свободу і справедливість, а на другорядних позиціях – сім’я і гроші.
Риби
![](https://mamabag.com.ua/wp-content/uploads/2021/10/f76ef099401385.jpg)
Риби ставлять «на чільне місце» своє оточення. Їм дуже важлива підтримка рідних, коханих, близьких людей, однодумців. Самотні Риби – це найнещасніші люди в світі. Їм протипоказано втрачати тих, хто знаходиться поруч.
Сенс життя цих глибоких, чутливих і пристрасних натур – мир у всьому світі, гармонія і любов!
Прислухаючись до порад, важливо уникати категоричного заперечення. Кожному з нас дано своє призначення. Неухильно дотримуючись свого шляху, ви можете зробити щасливими і тих, хто йде по життю поруч з вами!