Забудьте про піт, мoлoчницю, прищі та випадіння волосся, цей копійчаний засіб допоможе

Цей воістину чарівний брусочок абсолютно натурального мила (в його складі немає ні барвників, ні консервантів, ні навіть парфумерної віддушки) давно відомий своїми лікувальними властивостями, тому він досить успішно застосовується в косметології і навіть «прописується» лікарями як засіб для лікування і профілактики деяких захворювань.

Дьоготь – відмінний натуральний лікарський засіб, яким користувалися ще наші предки. Видобувають його з кори берези, яка здавна вважається в народі зеленою аптекою.

Березовий дьоготь являє собою продукт сухої перегонки зовнішньої частини кори берези (береста). Це густа масляниста рідина, яка не володіє клеючими характеристиками.

Березовий дьоготь має специфічний різкий запах, який також проявляється і в милі. Звідси ж мило і отримало свій характерний колір – чорний, іноді з блакитно-зеленим або зеленувато-синім відтінком.

Використання дігтярного мила

Для шкіри обличчя

Якщо ти вже втомилася лікувати запалення і виводити прищики з шкіри обличчя, обов’язково спробуй включити в догляд дігтярне мило. Це перевірений засіб має прекрасні підсушуючі і загоюючі властивості. Крім того, дігтярне мило абсолютно не викликає алергічних реакцій, так що ти можеш не боятися за наслідки його застосування.

Від лупи

Дане мило сприяє загоєнню дрібних тріщин на шкірі голови. Воно дуже ефективне при позбавленні від лупи, завдяки високому вмісту унікальних природних компонентів.
Крім того, дігтярне мило – відмінний профілактичний засіб від випадання волосся .

Для застосування необхідно добре намочити волосся, нанести дігтярне мило на корені, а потім спінити по всій довжині волосся. Через пару хвилин обов’язково змий мило. Після використання такого засобу нанеси бальзам або живильну маску. Через два тижні регулярного застосування лупа зникне.

Шкірні захворювання

Дерматит, екзема, псоріаз, себорея і багато інших хвороб будуть тобі байдужі! Мило з дьогтю відмінно загоює шкіру і сприяє швидкій регенерації клітин. Завдяки дігтярному милу посилюється приплив крові до шкіри.

Інтuмна гiгiєна

Дегтярне мило захищає від різних інфeкцій, вірyсів, гpибків. Також воно може стати справжньою паличкою-виручалочкою при лікуванні мoлoчниці.

При обробці рaн

В складі дігтярного мила знаходиться лише 10% дьогтю, а решта 90% – це звичайне мило. У ньому містяться похідні лугу і фенолу, поєднання яких вбuває бактерії, вірyси і гpибки.

Через це мило активно застосовується для обробки рaн, прищів та інших пошкоджень шкіри. Воно запобігає активності хвороботворних агентів, перешкоджає заpаженню і запaлення.

Захист від поту

Влітку милом можна обробляти пахви і ноги, і діє даний засіб крутіше найбільш розрекламованих дезодорантів. Не тільки прибираючи запах, але і значно знижуючи виділення поту в цілому.

І, незважаючи на неприємний запах від бруска мила, аромат дьогтю з тіла змивається просто, а інші амбре воно нейтралізує надовго.

Боротьба з паразитами

Звичайно, на позбавлення від вoшей таким способом піде трохи більше часу. Зате мило повністю натуральне, не має серйозних побічних дій. Його можна застосовувати навіть при лікуванні дітей!

Від грибка на ногах

Для лікування і профілактики частіше мий ноги цим перевіреним засобом. Періодично роби маски, залишаючи мильну піну протягом 5-15 хвилин на місці ураження.

Однак є у дігтярного мила один вельми неприємний, на мій погляд, ефект – його запах. З тіла і рук запах дігтярного мила вивітрюється сам по собі і досить швидко. А ось з волосся, на жаль, до кінця прибрати запах після використання засобів, що містять дьоготь, майже неможливо.

Проте пом’якшення запаху можна домогтися прополоскуючи волосся водою, розведеною оцтом або додаючи в воду для ополіскування волосся сік лимона. Також можна скористатися будь-яким кондиціонером для волосся.

А краще користуватися милом або засобами, що містять дьоготь, в той момент, коли не доведеться переживати через що залишився запах.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *