«Моя орхідея цвіте як божевільна» — ось як приготувати часникову суміш для рясного цвітіння орхідей

Вже через пару тижнів ви побачите стрілки. 

Ось як приготувати часникову суміш для рясного цвітіння орхідей. Моя орхідея цвіте, як з глузду з’їхала!

Багато любителів орхідей знають, що квітка, яка нормально розвивається, часто гальмує своє цвітіння. У чому ж справа і як це можна виправити? Не потрібно купувати дорогі стимулятори росту. Які до того ж можуть нашкодити вашій квітці.

У природі орхідея отримує всі необхідні речовини з дощовою водою. Вдома ми не можемо створити орхідеї умови, які будуть повністю відповідати природним. Але є одна хитрість, за допомогою якої можна допомогти орхідеї і змусити її рясно цвісти.

Пам’ятаємо, що ця хитрість не приносить ніякої шкоди рослині. А лише відтворює природні умови для цвітіння. Йдеться про часникову суміш для орхідеї. Ось як її зробити.

Ваша орхідея буде просто в захваті від такої часникової суміші. Не пошкодуйте часу для її приготування. І ваша орхідея віддячить вам рясним цвітінням. Вже через пару тижнів ви побачите стрілки.

Часникова суміш покращує загальний стан кореневої системи і знищує шкідливі для квітки бактерії.

Для приготування часникової суміші необхідно:

5 великих зубчиків часнику або 6-7 невеликих. Дві чашки або трохи більше води. Половину таблетки бурштинової кислоти.

Готується дуже просто. Розчиняємо бурштинову кислоту в гарячій воді. Видавлюємо туди ж часниковий сік. І в скляній ємності даємо настоятися добу.

Як правильно поливати таким настоєм орхідеї?

Наливаємо нашу часникову суміш в широку ємність з водою. Туди ставимо горщик з орхідеєю, щоб він був майже повністю вкритий цією рідиною. Поливаємо також і зверху, щоб всі коріння орхідеї просочилися. Так залишаємо на пару годин.

Потім дістаємо горщик з орхідеєю і ставимо на звичайне місце. І вже через місяць милуємося рясним цвітінням.

Настоєм, який залишився, можна полити інші кімнатні квіти. Поливати орхідеї та інші квіти можна не частіше ніж раз в 3 місяці.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *