Найцінніше в житті – не те, що у нас є, а ті, хто у нас є

У житті настає момент, коли ми розуміємо, що матеріальні речі не так вже й важливі. Найважливіше – це люди, які нас оточують.

Люди, які для нас дійсно важливі – це наш справжній скарб. Так як найцінніше в нашому житті полягає не в матеріальних благах, а в наших емоційних надбаннях.

Іноді ми забуваємо про це, іноді не надаємо цьому великого значення. Однак, в кінцевому рахунку, все виявляється простіше, коли є плече, на яке можна спертися.

Неважливо, чи йде мова про інших людей або про нас самих, але найважливішим і значущим виявляється мати серце, наповнене любов’ю і дружбою. З часом починаєш більше цінувати любов. Більше розумієш, як важливо мати поруч людину, на гpудях у якої можна поплакати і обiйми якої тебе зігріють.

Любити і цінувати те, що нас оточує, – це основа нашого особистісного зростання

Наше емоційне багатство складається з дружніх і любoвних відносин, здорових і взаємних. Зокрема, його складають відносини, які ми створюємо протягом прожитого життя.

Друзі та сім’я мають для нас різну значимість на різних етапах нашого життєвого шляху. Йдеться про нашу еволюцію, в ході якої відбувається наш особистісний ріст.

І в результаті ми розуміємо, що немає нічого важливішого за ці відносини. Згодом ми усвідомлюємо, що гроші, робота, бездоганна фiгура – не найцінніше в нашому житті.

Наші пріоритети не залишаються незмінними

Наше ставлення до різних речей визначає наші пріоритети. З роками цей показник, зрозуміло, зазнає змін. Озираючись назад, ми думаємо: «Як ми змінилися!»

Ми люди, а людям властиво вчитися (і переучуватися). Таке «навчання» відбувається у всіх сферах життя.

Поступово ми усвідомлюємо, що багато чого в житті є ефемерним. Як наслідок, ми починаємо більше цінувати наші емоційні зв’язки з іншими людьми. Ми розуміємо, як важливо мати поруч людей, з якими можна посміятися, поплакати, поділитися своїми переживаннями.

Нам потрібні такі зв’язку з людьми. Так як рано чи пізно ми розуміємо, що є щось, чого не купиш ні за які гроші. По-справжньому багаті тільки ті, хто пов’язаний невидимими нитками з іншими людьми.

«Існують чарівні люди. Ти їх бачила, я тебе запевняю. Вони зустрічаються у всіх куточках планети. Зовні вони не відрізняються від інших людей. І поводяться вони приблизно так само, як інші. Тому їх складно розпізнати. Але коли ти впізнаєш таку людину, зворотного шляху вже немає. Ти не зможеш її забути.

Скажу тобі по секрету, їх магія така сильна, що якщо ти стикнешся з нею – це назавжди».

-Невідомий автор-

Найцінніше в нашому житті – «чарівні люди» навколо нас

«Чарівні люди» – це ті, з ким ми відчуваємо щастя. Вони допомагають нам «літати», «сяяти» … Вони рятують нас від тяжких і болісних думок і переживань.

Ми, наприклад, можемо ділити з ними свій будинок, свої справи, думки і почуття. Ми створюємо з ними міцні, здорові відносини, які нас збагачують.

Їх щирі погляди допомагають нам переносити розчарування. Більш того, вони допомагають нам справлятися з життєвими проблемами і труднощами. Ці відносини дають нам більше розуміння в житті, розвивають наш емоційний і соціальний інтелект.

Адже тільки такий емоційний досвід вчить нас слухати інших, розуміти, що вони відчувають і переживають. Він вчить нас правильно будувати відносини, враховувати інтереси інших, ефективно взаємодіяти з ними.

Тому дуже важливо знаходити час для душевних контактів зі своїми близькими. З одного боку, такі емоційні зв’язки підтримують в нас інтерес до життя. А з іншого, вони спонукають нас ставати краще і розвіювати «хмари», які час від часу затьмарюють наші відносини з людьми.

Безперечно, найцінніше в нашому житті – бути поруч з щирими людьми. Будувати з ними відносини, вільні від егоїзму, лицемірства та інших негативних почуттів.

Адже всі ми в кінці кінців розуміємо, що місце, де ми живемо, перетворюється в дім тільки завдяки людям, які нас оточують.

Ось чому так важливо любити і розуміти людей, які складають частину нашого життя. Це наше емоційне багатство, завдяки якому ми можемо жити в мирі з собою, а також з іншими людьми.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *