3 ложки соди, 10 літрів води і про шкiдників забyдете. Це секрет боpoтьби моєї бабусі

Експерти розповіли про три способи застосування харчової соди на дачній ділянці, які допоможуть не тільки впоратися з труднощами, але і заощадити при цьому чимало коштів.

Застосування соди для боротьби з борошнистою росою. Копійчана харчова сода виступає прекрасною альтернативою дорогим фунгіцидам, допомагаючи справлятися з борошнистою росою на ягідних кущах. Для цього потрібно розвести чотири столові ложки соди в десяти літрах води і обробити цим складом уpaжені рослини. Дану процедуру рекомендується проводити раз на тиждень у вечірній час.

Боротьба з фітофторозом. Харчова сода допомагає успішно боротися з фітофторозом томатів. Експерти відзначають, що профілактика буде ефективніше лікyвання, тому рекомендується починати обприскувати томати розчином соди вже через кілька тижнів після висадки розсади в ґрунт. Обробку потрібно проводити раз в 7-10 днів. При такому підході можна уникнути появи фітофторозу на кущах томатів, а заодно поліпшити смакові якості дозріваючих плодів. Робочий розчин готують з розрахунку три столові ложки соди на десять літрів води.

Боротьба з гусеницями на плодових деревах. Розчин соди є ефективним засобом у боротьбі з листогризущими гусеницями на фруктових деревах. Для приготування складу потрібно додати п’ять столових ложок соди в десять літрів води. При появі таких шкідників необхідно рясно обприскати розчином крону дерева, потім повторити процедуру через 3-4 дні.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *