Жорстока правда про стосунки з Овном

Отже, ви закохалися в Овна, так? Що ж… Удачі вам! Жартую. Ми – просто фантастичні партнери для романтичних стосунків. Тепер, коли ви по вуха закохані, настав час дізнатися кілька речей про те, що ж таке стосунки з Овном. Найперше (і найважливіше) полягає в тому, що ми – це ваш найкращий вибір у всьому зодіакальному сузір’ї.

Я впевнена, що це загальноприйнята і підтверджена астрологією думка, просто хочеться ще раз зробити на цьому наголос, щоб усі ми були на одній хвилі. Або в одній сонячній системі. Не важливо. Тепер, коли ми в усьому розібралися, давайте ж дізнаємося більше про особливості любовної сумісності з Овнами…

Жорстока правда про стосунки з Овном:

1. Ми люті.

Нічого дивного, адже Овен це знак вогню. Мене все життя називають “лютою”, і після багатьох років самоаналізу я дійшла висновку, що це і комплімент, і образа одночасно (я обираю перше).

На практиці це означає, що коли ми заходимо в кімнату, вона наповнюється величезною кількістю енергії. Здебільшого хорошою. Або поганою, залежить від настрою. Ми ті, кого ви обов’язково запросите на вечірку, якщо хочете, щоб на ній було весело. Але тут є свої мінуси – у нас запальний характер.

2. У нас є его.

Жінки-Овни потребують людей, які за потреби потуратимуть їхньому его (що відбувається досить часто) або триматимуть їх у вузді скромності. Удачі вам у спробах знайти золоту середину!

3. Ми авантюрні.

Ми пробуємо майже все нове. А якщо це нам не подобається (або в нас щось не виходить) першого разу, навряд чи ми це повторимо.

4. Нам швидко стає нудно.

Якщо ви не будете нас розважати, якщо секс із вами буде посереднім, а розмови стануть нецікавими, ми підемо. Ми зробимо це делікатно (у нас же є манери). Тому пам’ятайте: якщо ви не можете заволодіти нашою увагою, то скоро нас втратите.

5. Ми – люди високого польоту.

Ми не розмінюємося на дрібниці. Ми думаємо про проєкти, ідеї, цілі та необхідні кроки з виконання роботи в цілому. А дрібні деталі нас не цікавлять. Ми розберемося з ними, якщо доведеться – зрештою, ми ж цінуємо відповідальність (без особливого ентузіазму).

6. Ми буваємо агресивні.

Ми проявляємо агресивність у тому, чого, коли і як хочемо. Будь ласка, не перегороджуйте нам дорогу. Краще не змагайтеся з нами, тому що напевно програєте.

7. Наше кохання дуже сильне.

Ми закохуємося швидко і з натхненням, а любимо з глибокою пристрастю. Нам подобається любити. Якщо ви почнете з нами зустрічатися, то дізнаєтеся це і відчуєте всією своєю душею.

8. Ми насолоджуємося життям.

Правду кажучи, нам подобається все: подорожі, література, театр, цікаві люди, світ, ви. Нас захоплює майже все, нам хочеться жити на повну. Ось чому нас називають людьми високого польоту. Якщо ми почнемо думати про дрібниці, то в нас просто не залишиться часу насолоджуватися життям.

9. Ми вірні до самого кінця.

Не шкодьте нашим друзям і близьким нам людям. Ми можемо ображатися роками. І якщо ми будемо мстити не фізично, то словами. Ворог мого друга – мій ворог. Будьте напоготові.

10. Ми дуже рішучі.

Ми говоримо майже все, що нам захочеться, особливо людям, які знають нас дуже добре. Ми можемо тримати рота на замку в присутності ваших батьків чи начальника, бо “стриманість” є соціальною нормою, але зрозумійте, що нам надзвичайно складно мовчати. Тому краще заступіться за нас і не дайте нам вибухнути від усієї цієї ввічливості.

11. Ми дуже багато працюємо.

Найміть Овна, дайте йому якесь цікаве завдання, і він працюватиме старанніше за всіх присутніх у кімнаті. Попередження: це працює тільки в разі, якщо Овен займається тим, що йому подобається. Інакше справи не буде.

12. Ми нетерплячі.

Дуже. У нас усе має бути зроблено на вчора, а якщо ми здатні вчасно прийти до ресторану, кінотеатру чи на збори, то чому цього не можете зробити ви?

Не здумайте розлютити нас до такої міри, як це робить затор на дорозі або черга в продуктовому магазині. Просто не змушуйте нас чекати.

13. Ми потребуємо особистого простору.

Ми повністю незалежні, а це означає, що нам просто необхідно мати своє особисте життя. Якщо ж ми відчуємо себе загнаними в клітку, то втечемо тієї самої миті, коли ви ледве прочините двері. Як правило, нас притягує до врівноважених чоловіків (зі своїми інтересами та хобі), які у стосунках дають нам можливість вільно дихати.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *