Місяці, в які народжуються дівчатка, непристосовані до заміжжя

Психологи запевняють: виходячи лише з гороскопу людини, можна скласти її особистісний портрет. Основні риси характеру, недоліки та сильні сторони – всі ці моменти розкриє ваша астрологічна приналежність. Звичайно, у будь-якому правилі знайдуться застереження, але не можна заперечувати роль зірок у нашому житті.

До речі, конкретний місяць народження дитини також впливає на її вдачу. Наприклад, дівчатка, народжені у цих трьох місяцях, мабуть, не зможуть стати ідеальними дружинами, і ось чому.

Близнюки

Дівчинка, народжена в кінці весни або на початку літа, відрізняється допитливою і живою вдачею. Її цікавить все у світі, але також легко вона переключається з одного хобі на інше.

В особистому житті жінка-Близнюки веде себе аналогічним чином: чоловіки стають тимчасовими захопленнями в її житті. Вона має успіх у сильної статі, проте її власний інтерес носить лише тимчасовий характер.

Близнюків часто називають вітряними та непостійними, але вся справа в тому, що ними рухає жага до пригод і новизни. Близнюкам важко всидіти на місці або готувати вечерю коханій людині. Вони воліли б піти у кафе чи поїхати кататися на лижах. Близнюки люблять самовдосконалюватись і приміряти на себе нові ролі. Але часто друга половинка цієї жінки опиняється поза колом її інтересів.

Скорпіон

У середині осені народжуються сильні особи. Вони навряд чи плакатимуть у всіх на очах або скаржатимуться на своїх кривдників.

Невміння висловлювати свої почуття супроводжує жінку-Скорпіона все її життя. Саме тому їй складно будувати стосунки із чоловіками. Зі своєю любов’ю до тиранії Скорпіон завжди намагається придушувати свою другу половинку. Звичайно, цей знак є найяскравішим, найпривабливішим і дуже дотепним, проте для створення міцної сім’ї цього буде мало.

Скорпіон не вміє і не хоче шукати компроміси, воліючи загрожувати та пригнічувати. Потрапити в шлюб з цим знаком непросто, адже доведеться змиритися з роллю вічного веденого. Скорпіон може самостійно забезпечувати себе, господарювати, планувати бюджет і завжди готовий вказати кожному в будинку його місце. Але незрозуміло, що залишається робити другій половині Скорпіона.

Стрілець

Дівчатка, народжені пізно восени, славляться своєю легкою і непосидючою вдачею. Вони нетерплячі, непостійні та дуже винахідливі.

Жінка цього знака розумна, допитлива та життєрадісна. Вона вміє радіти дрібницям і знаходити кумедні моменти у всьому. Стрілець швидко обростає друзями, серед яких обов’язково з’являються чоловіки. Не можна сказати, що такий варіант потішить її обранця, якому дістається роль постійного ревнивця. Не завжди ці побоювання є безпідставними, адже жінці-Стрільцю подобається фліртувати.

Цей знак може бути вірним, якщо добитися його поваги. А зробити це буває непросто, адже доведеться полюбити спосіб життя Стрільця, що кочує, розуміючи його бажання рухатися вперед. В інших випадках витримати таку жінку-непосиду буде тяжко.

Незважаючи на те, що серед однакових представників зодіакального циклу може виявитися напрочуд багато схожих якостей, астрологія має багато «але». Завжди варто враховувати як гороскоп, а й інші чинники: виховання, закладення певних моральних принципів і темперамент кожного індивіда. Саме тому ніщо не завадить жінкам цих знаків Зодіаку стати чудовими дружинами.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *