Поглянувши на жінку, розумієш, якого чоловіка вона любить

Нам тільки здається, що інші люди на нас не впливають. Проте з кожним новим знайомством ми трансформуємося, переймаємо частково звички та риси. Частково стаємо тими, хто живе поруч із нами, живе в нашій душі та серці.

Жінки всі єдині і кожна з них фатальна, по-своєму. Чоловікові тільки здається, що нічого не сталося. Як правило, сталося, і вона не просто йде, вона забирає частину його електрики і, найголовніше, – його думки.

Кожні нові стосунки віддзеркалюють попередні, і якщо в них із вами обходилися не дуже, то ви перенесете свою образу в майбутнє.

Якщо вона його не любить, а він її любить, і вона поводиться з ним по-свинськи, тобто недбало, у майбутньому він так само недбало намагатиметься поводитися з наступною, яка любитиме його сильніше, ніж він. Ба більше – з інтонаціями тієї жінки, що пішла.

Письменниця Айн Ренд, авторка книжки “Атлант розправив плечі”, зауважила, що чоловік обирає жінку відповідно до своєї життєвої філософії, і якщо його тягне до інфантильних особистостей, то так він себе й оцінює.

Чоловік із твердою життєвою позицією, з величезним внутрішнім світом, з блискучими перспективами ніколи не пов’яже свою долю з марнотратницею життя, він буде її цуратися, морщитися від думки, як бездарно вона розпоряджається своїм часом.

Але люди не діляться на виключно поганих і хороших, на розумних і дурних, ми всі – величезний набір якостей, тонни пережитого досвіду, своєрідний погляд на життя. І, зближуючись, ми потрапляємо під невидимі хвилі впливу іншої людини, і самі не помічаємо, як стаємо на неї схожими.

Жінка, яку кохають – красива зовсім іншою красою, ніж та, що годинами “гарує” у спортивному залі. Її краса – м’яка, йде від упевненості в собі, яку підживлює чоловік.

Зневажливе ставлення до жінки формує зацькований погляд, сповнений недовіри та злоби, зсутулені плечі, невпевнену ходу.

Чоловік зчитує за невербальними сигналами, що з цією жінкою поводилися, як із річчю, абсолютно не цінували її. І робить висновок, що вона, можливо, не гідна іншого ставлення.

Завжди можна визначити, розмовляючи з жінкою, яким був її чоловік. Жінка – це дзеркало, що віддзеркалює чоловіка, який з нею перебуває. Якщо він розумний і блискучий, то в якийсь момент і вона стає блискучою, якщо тупий і нудний, то наскільки вона тупа і нудна! Я говорю про жінок, які кохають, тому що саме ці жінки є Дзеркало.

Тож, дівчатка, задумайтеся, кого ви збираєтеся відображати собою!

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *