«Хочеш хорошого чоловіка – дивись на ніс»: порада мами допомогла знайти жіноче щастя

Фізіогноміка – наука, яка допомагає визначати характер і темперамент людини по зовнішності. Про неї я дізналася від своєї матері. Вона каже, що по носі можна визначити, яким буде вподобаний чоловік. Досить просто придивитися до цієї частини обличчя. Зовнішність скаже сама за себе!

Довгий ніс

Чоловіки з довгими носами – справжні жіночі спокусники. Навіть при не найбільшій гарній зовнішності такі люди притягують увагу. Володарі довгих носів мають такі риси:

  • дотепність;
  • привабливість;
  • позитивне мислення;
  • ввічливість;
  • знаходження спільної мови з протилежною статтю;
  • здатність правильно себе подати.

Такі молоді люди точно знають, як красиво доглядати за дамами своїх сердець. Якщо ніс не просто довгий, але ще і дуже тонкий – його власник гордовитий. Він не завжди здатний піти на компроміс, не кращим чином знаходить спільну мову з іншими. Гострий маленький кінчик довгого носа вказує на те, що його власник – особистість, що обожнює розкіш і вишуканість. Він буде прагнути до чуттєвих переживань, не любить грубість.

Ніс з горбинкою

Ніс з горбинкою – ознака брутального парубка. Його власник – справжній чоловік, воїн. З такого чоловіка не вийде витонченого джентльмена або романтика. Він трохи грубуватий, але дана риса лише надає сексуальності. Чоловіки з носами з горбинкою – справжні любителі інтиму. Але не подумайте, що вони ловеласи. Навпаки, хлопці даного типу будуть зразково-показовими сім’янинами і батьками.  Руки у таких людей ростуть «звідки треба» – і дерево посадять, і будинок побудують.

Широкий ніс

Характер майбутнього чоловіка дійсно можна визначити за формою носа. У юнака він широкий? Власники таких носиків – люди з відкритими душами. Вони оточують своїх близьких і рідних належною турботою і увагою. Поруч з таким юнаком  дівчина ніколи не буде відчувати себе самотньою або обділеною. Він не скупий коханець, точно знає свою справу. Поєднує в собі одночасно відмінного чоловіка, друга, товариша і батька. Добрий і дуже веселий, справжня душа компанії.

Дивно, але власники широких носів на роботі і в суспільстві найчастіше – це грубуваті і жорсткі керівники. Вони вміють вести людей за собою, прекрасно керують ними. Лідерські якості у чоловіків з широкими носами не відняти. Таку людину будуть поважати і конкуренти, і колеги. У сім’ї ж подібна особистість стає м’якою і романтичною.

Грецький ніс

Грецькі або прямі носи – рідкісне явище. Їх власники надзвичайно красиві. Прямий рівний ніс вказує на те, що чоловік буде хорошим чоловіком, сім’янином і партнером у всіх сенсах. З них виходить ідеальний «тил» в стосунках, а також надійні друзі і товариші. Володарі прямих носів – вкрай розбірливі люди. Вони довго вибирають не тільки хобі та кар’єрні сходинки, але і кохану. Проте повільність і вибірковість обгрунтована – вона ніколи не підводить таких молодих людей.  Ці юнаки оточують себе і своїх улюблених ідеальної життям!

Ніс картоплею

Ніс-картопля вказує на те, що його володар – це спокійний, неконфліктний веселун. Добряк у всіх сенсах. Такі чоловіки – найкращі чоловіки. Поруч з ними буде спокійно, затишно, безпечно. Хлопці-володарі носів- «картоплею» володіють відмінним логічним мисленням і розсудливістю. Працьовиті, здатні забезпечити сім’ю всім необхідним для нормального життя. Дружинам таких особистостей всі заздрять.

Кирпатий

У чоловіка кирпатий носик? Він явно виглядає сексуально! Поруч з ним жінки «пливуть» і мліють. Такий молодий чоловік відкритий, веселий і життєрадісний. На перший погляд він може здатися легковажним, але це не так. Просто представники даного «виду» ненавидять похмурих людей і проблеми. Чоловік з кирпатим носом – чудовий коханець і любитель пригод. Намагається підібрати роботу так, щоб не доводилося сидіти на місці. Дівчат вибирають собі подібних – заводних, веселих, активних, з розвиненим інтелектом.

Ніс гачком

Ніс гачком насамперед впадає в очі. Зовнішність у таких молодих людей запам’ятовується і яскрава. Вони відмінні коханці і дамські спокусники. Вони найчастіше стають ловеласами. Власники таких носиків здатні спокусити навіть найбільш культурну і неприступну жінку. Важко зрозуміти, що у них на думці насправді! Так що варто бути обережними!

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *