Що насправді чоловік шукає в жінці?

Що здатне привабити чоловіка в жінці не на одну ніч, а на все життя?

Як багато сьогодні привабливих жінок, які прагнуть виділитися за допомогою красивого тіла, спокусливих форм, яскравої зовнішності, щоб бути поміченою серед чоловіків. Але чи справді це потрібно чоловікам?

Багато спокусливих красунь ходить по вулицях міста, приваблюючи чоловіків відвертими нарядами і нафарбованими личками. І як же не загубитися серед цього карнавалу? Як стати тією особливою, яку обов’язково помітить чоловік? Яку найважливішу деталь втрачають жінки, прагнучи зачарувати чоловіків?

Сяйво вашої Душі… – ось те, що дійсно здатне привабити чоловіка…

Коли ви щасливі, коли ви усміхаєтеся, коли ви смієтеся, ви – сяєте. І ваша щира усмішка є тим самим вогником, який здатний помітити чоловік і зробити все можливе, щоб наблизитися до цього джерела світла і тепла.

Коли ми усміхаємося, коли ми сміємося, ми наповнюємо своє серце, свою Душу великої енергією – енергією світла, енергією Любові. І цей світ бачать і відчувають на рівні Душі всі чоловіки навколо!

Саме цієї енергії сьогодні не вистачає нашому суспільству похмурих облич і згаслих очей, не вистачає чоловікам, втомленим від коротких спідниць і відвертих нарядів.

Подумайте, якщо чоловік дійсно благородний, якщо він серйозний, відповідальний, якщо він бажає створити повноцінну сім’ю, що він буде шукати в жінці?… Чоловік бажає бачити в жінці красу Душі, яка ллється подібно сонячному нектару, жіночу мудрість, жіночні риси характеру: ніжність, лагідність, доброту, покірливість, турботу…

Пам’ятайте, що ваша усмішка, ваш добрий сміх, наповнює серце Любов’ю і примножує вашу природну красу. Культивуйте в собі жіночні якості, культивуйте добре ставлення до людей, культивуйте в собі ніжність і милосердя. І тоді ваш чоловік обов’язково знайде вас, відчує по випромінюванню Душі і дізнається з доброї щирої усмішки.

У пошуках справжнього чоловіка жінки вдосконалюють свої вміння, створюють прекрасний зовнішній образ. І це чудово! Але чи це насправді потрібно чоловікам? Справді їм так важливий ваш кулінарний талант або ваш ідеальний зовнішній вигляд?

Яких жінок чоловіки домагаються, з якими вони залишаються, незважаючи ні на що, оберігаючи, захищаючи і люблячи? Які жінки мають найвищу цінність серед всіх інших жінок?

Полонять чоловіків не зовнішні дані, не сексуальні навички, не кулінарні таланти жінки. Не те, що РОБИТЬ жінка, а те, чим вона Є, в якому стані вона живе, що вона випромінює в світ…

Найцінніше – відчуття любові і теплоти, натхнення і бажання творити, якими вона наділяє чоловіка, що знаходиться поруч з нею.

Краса починається всередині тебе, з розкриття твоїх Душевних чистих якостей. Коли є любов і душевність, то все інше додасться. А без них не потрібні ні смачна вечеря, ні супер-с*кс, ні все інше…

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *