13 ознак того, що поруч із вами підла людина

Інші люди – це просто інструменти, які можуть бути використані будь-яким способом, необхідним підлій людині для досягнення власних цілей. Ким би вона не була – партнером, другом або членом сім’ї – вам варто викреслити цю людину зі свого життя в тому разі, якщо вона постійно проявляє хоча б кілька з наведених нижче рис.

Ознаки того, що поруч із вами підла людина:

1. Вона не в змозі прийняти чужу думку

Їй навіть на думку не спадає, що вона здатна в чомусь помилятися. Вона не стане слухати думку зі сторони, навіть якщо ця людина є експертом у цьому питанні. Усе, що не вписується в її світогляд, автоматично стає неправильним.

2. Не соромиться маніпулювати іншими людьми у своїх цілях

Інші люди – це просто інструменти, які можуть бути використані будь-яким способом, необхідним їй для досягнення власних цілей. Те, що інші можуть постраждати внаслідок її вчинків, для цієї людини не має абсолютно ніякого значення.

3. Використовує брехню для досягнення своїх цілей

Для неї обманювати так само природно, як і дихати. Вона має настільки завищену зарозумілість, що щиро вважає, що жодна людина не гідна того, щоб їй говорили правду. Якщо підла людина відчує себе загнаною у кут, вона скаже будь-яку неправду – тільки б вийти сухою із води.

4. Не визнає свої помилки

Оскільки вона вірить, що є уособленням досконалості, то ніколи не зможе визнати власних недоліків. Така людина ні за що не вибачатиметься, адже вважає себе вищою за такі ниці речі. Вона недурна, тому розуміє, що часом теж помиляється, але її его ніколи не дозволить відкрито визнати свої промахи.

5. Спотворює або приховує правду, коли це вигідно

Вона уміє не тільки майстерно брехати, а й приховувати всю правду або частину її. Якщо правда не може принести цій людині жодної користі, вона буде до останнього “приховувати свої карти”, щоб ніхто нічого не дізнався.

6. Не цінує чужий час

Пунктуальність явно не є її сильна сторона, тому що вона не бачить нічого поганого в тому, щоб змушувати іншу людину чекати на себе. Адже вона вважає, що немає нічого важливішого за її власний час, але, Боже упаси, щоб хтось вчинив подібним чином із нею.

7. Завжди прагне бути в центрі уваги

Її прагнення до уваги з боку оточуючих – нескінченне, що пояснюється невпевненістю в собі. Підлій людині важливо, щоб інші люди постійно демонстрували, як вони її люблять і цінують.

8. Ніколи не бере на себе відповідальність за свої дії

У кожного вчинку або словах є свої наслідки, але така людині ніколи не думає про це. Їй важлива тільки її власна вигода, тому вона не замислюється про те, що її дії можуть нашкодити іншим. Навіть заподіявши очевидний біль комусь із оточуючих, вона ніколи не візьме на себе відповідальність за те, що сказала або зробила.

9. Навряд чи коли-небудь вона покаже вам, ким є насправді

Завжди є щось, що вона залишає “за кадром”. Вона нізащо не стане повністю відкриватися перед вами і показувати свою справжню сутність, бо боїться, що ви почнете маніпулювати нею так само, як вона маніпулює всіма оточуючими.

10. Не стане старатися, щоб завоювати чиюсь довіру

Не варто довіряти тому, що вона говорить, тому що ця людина не докладе жодних зусиль для того, щоб дотримати свого слова. Її заяви нічого не варті, тому що вона не виконує обіцянок, якщо це не принесе їй вигоди.

11. Вважає, що заслуговує на захоплення

Вона щиро вірить, що світ обертається навколо нього, що робить її нездатною прийняти навіть справедливі критичні зауваження. Вона вважає, що завжди заслуговує тільки найвищих оцінок. І якщо хтось відмовляється хвалити її, то починає ставитися до нього як до неповноцінної людини.

12. Вона профі з психологічних маніпуляцій

Вам може здатися, що ви божеволієте в цих стосунках, але ж така людина спеціально намагається переконати вас у тому, що з вами щось не так, щоб ви не почали ставити їй незручних запитань.

13. Її ніколи не мучить совість

Оскільки вона думає тільки про себе, для неї не має значення той факт, що вона може завдати болю іншим людям. Підла людина бере все, що їй хочеться, абсолютно не турбуючись про руйнівні наслідки своїх вчинків.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *