Це важливо!!! прочитайте самі та поділіться з друзями!! Симптоми, які вказують на те, що у вас був мікроінсульт

Статистика показує, що люди будь-якої вікової групи є потенційними жертвами, передає U

Профілактика завжди є найкращими ліками, і ми допоможемо вам у цьому. Знання ранніх симптомів інсульту може врятувати ваше життя.

Ось 9 ранніх ознак інсульту, які ви не повинні ігнорувати:

Біль в одній стороні обличчя.

Інсульти не викликають болю, але деякі хворі відчувають сильний біль в ногах у верхніх кінцівках або на одній стороні обличчя.

Проблеми з диханням/Тремор.

Якщо ви не можете перевести подих, настав час подзвонити вашому лікареві. Недостатній потік кисню викликає серцеву аритмію, і ви не можете дихати.

Розмитий зір/втрата зору.

Дослідники підтверджують, що 44% усіх осіб, які перенесли інсульт, втратили зір на одному або обох очах перед інсультом.

Втрата рівноваги/Проблеми з ходьбою.

Почуття слабкості та млявості в ногах. Пацієнти з інсультом часто відчувають параліч і колапс. Підніміть руки і тримайте їх вгорі. Утримуйте цю позицію протягом 10 секунд. Якщо ваші руки падають, ваші м’язи занадто слабкі, щоб впоратися з тиском. Настав час подзвонити до Швидкої.

Лицьовий параліч.

Якщо одна сторона вашого обличчя паралізована, це явна ознака того, що у вас можете бути інсульт. Параліч обличчя є одним з найбільш поширених ознак інсульту.

Раптовий головний біль/Запаморочення.

Запаморочення поширене серед жінок у віці до 45 років. Шукайте медичну допомогу і розкажіть своєму лікарю, як ви себе відчуваєте.

Занепокоєння і невиразна мова.

Деякі хворі ігнорують крихітні знаки, але інші не можуть говорити і відчувають себе в маренні.

Втома.

Жінки-пацієнти відчувають себе збентеженими, дезорієнтованими і виснаженими, перш ніж відчувають інсульт.

Головний біль/Мігрень.

Згідно з дослідженнями, головні болі часто зустрічаються в осіб, які перенесли інсульт, особливо у жінок. Одне конкретне дослідження показало, що 588 всіх учасників, які перенесли інсульт, насправді є людьми, які страждали від мігрені.

Захистіть своє здоров’я і подбайте про себе. Їжте і добре висипайтеся, зберігайте здорову вагу і тримайтеся подалі від алкоголю і сигарет.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *