Не ігноруйте ці симптоми, тому що вони попереджають вас про небезпеку…

Чи знаєте ви, що наші тіла можуть давати нам знаки, коли з нами щось не так? І ми ні в якому разі не повинні ігнорувати ці симптоми нашого тіла. Сьогодні ми наведемо вам найбільш поширені симптоми, які позначають, що в нас є дефіцит конкретного вітаміну.

1. Оніміння рук і ніг і в інших частинах тіла або відчуття печіння

Якщо ви відчуваєте оніміння або поколювання в руках і ногах, це може означати, що у вас нестача вітаміну B9, B6 і B12. Ці вітаміни дуже важливі для нервової системи. Якщо у вас нестача вітамінів B, це може привести до анемії, депресії і втоми. Для вирішення цієї проблеми, вживайте більше спаржі, шпинату, буряка і всіх видів бобових і молочних продуктів.

2. Червоні або білі прирости, що виглядають як прищі, на щоках, руках, стегнах

Ці симптоми можуть вказувати на гормональний дисбаланс, і в деяких випадках це може означати, що у вас нестача вітаміну А і вітаміну D або незамінних жирних кислот. Потрібно споживати продукти, багаті здоровими жирами і їсти більше горіхів і насіння, таких як лляне насіння. Крім того, ви повинні споживати багато зелених листових овочів, моркви і перцю для збільшення рівня вітаміну А. Спробуйте їсти більше молочних продуктів.

3. Червоний лускатий висип на обличчі

Багато експертів стверджують, що подібний стан є явною ознакою дефіциту біотину. Вживайте більше арахісу, козячого молока, мигдалю, томатів, йогурту, моркви, горіхів, цибулі, насіння кунжуту, авокадо, молока, бананів і грибів.

4. Тріщини в кутах рота

Найбільш поширеними причинами цього є:

діабет

ослаблена імунна система

неправильна гігієна порожнини рота або погані санітарні умови

Це відбувається у людей, які зволожують губи своїм язиком під час розмови. Інфекція, спричинена бактерицидними стрептококами і стафілококами, грибками (в основному кандидою)

Анемія, викликана дефіцитом заліза

Відсутність задніх зубів

Розлад шлунка, який пов’язаний з гіперсекрецією шлункової кислоти

Дефіцит вітаміну В

Всі ці симптоми насправді є ознакою дефіциту цинку і вітаміну B (B3, B2 і B12). Щоб вирішити цю проблему, вам доведеться споживати більше тофу, пісного сиру, шпинату, арахісу, кураги, спаржі і всіх видів насіння і бобових. Крім того, ви повинні включити капусту і броколі в ваш раціон для більш ефективного поглинання заліза. Також певні алергічні реакції від косметичних засобів можуть викликати тріщини губ.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *